Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Knieja

Knieja, kujawsko-pomorskie

  • 230 000 zł
  • 1 155 m²
  • 199 zł/m²

Zdjęcie

Maria Rogaczewsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Knieja

Knieja, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

230 000 zł

1 155 m²

199 zł/m²

Działka budowlana Knieja

Zaktualizowane: 14 maja 2026

230 000 zł 1 155 m² 199 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 230 000 zł (199 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 155 m²
  •   teren płaski
  •   działka nieogrodzona

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu działek budowlanych położonych we wsi Knieja nad jeziorem Wolickim.

Zgodnie z MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO podstawową funkcją tego terenu jest budownictwo jednorodzinne, natomiast funkcją pomocniczą komunikacja i usługi dla mieszkańców powstałego osiedla. Na poszczególnych działkach można budować jeden budynek mieszkalny. (...)

Agent

Maria Rogaczewska

500 245...

500 245 474

513 102 302

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maria Rogaczewska

500 245...

500 245 474

513 102 302

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości